Sipariş & Ödeme ve Teslimat

SİPARİŞ VE TESLİMAT

Yeni modellerimizi kataloglarımızdan ve web sitemizden inceleyebilir, WhatsApp, Email ve Telefon ile sipariş verebilirsiniz. Ürünlerinizi sepette topladıktan sonra “SATIN AL” butonuna basarak posta havalesi, banka havalesi, kredi kartı, kapıda ödeme (nakit veya kredi kartı) vb. seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Veya “LİSTEYİ GÖNDER” butonuna basarak satış yetkilimizle irtibata geçebilirsiniz  (Tel / Whatapp: +90 542 5541554).

Sepete eklediğiniz ürünleri satın alma aşamasında Facebook veya Google hesaplarınızla devam edebilir yada yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Adres bilgilerinizi ve ödeme bilgilerinizi girdikten sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yurt içi gönderilerinde kargo masrafı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz durumunda, kargo firması taşıma masrafı almaz fakat size verdiği finansal hizmet için cüzi bir kapıda ödeme komisyonu (4 - 5 TL civarı) talep eder.

Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

ÖDEME

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, QNB FİNANSBANK - TR16 0011 1000 0000 0060 2671 93 IBAN numaramıza (TL) yapabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.